Jak zakończyć umowę z Masmóvil (2023)

Jedną z zalet oferowanych przez większość nowych operatorów w porównaniu z klasykami jest to, że zwykle wysiłki są prostsze, a oczekiwanie na telefony obsługi klienta są krótsze.Ponadto kontrakty zwykle ukrywają mniej mały druk i jest to coś, co jest bardzo doceniane.

Zatrudnianie nowej linii, modyfikowanie stawki lub anulowanie umowy, to procedury, które można wykonać szybciej.Zależy to od rodzaju zarządzania, możliwe jest zrobienie tego bezpośrednio z aplikacji lub sieci za pomocą bardzo kilku kliknięć.W innych przypadkach może być konieczne wysłanie poczty dołączającej pewną dokumentację.Przynajmniej może być konieczne wykonanie połączenia lub zbliżenie się do sklepu firmowego.

Przy tej okazji chcę porozmawiać o procesie, do którego należy przestrzegaćPoprosić o spadek umowy w Masmóvil.Jeśli z jakiegokolwiek powodu postanowiłeś przestać być klientem żółtego operatora, w poniższych wierszach wyjaśniam kroki, które musisz podać, aby anulować umowę i zakończyć relacje komercyjne z firmą.

Co pamiętać

Przed poproszeniem o spadek operatora bardzo ważne jest, abyś pamiętać o tymStracisz wszystkie numery telefonówpowiązane z usługą, która spada.Jeśli upuścisz linię mobilną, stracisz numer telefonu, a to samo dzieje się, jeśli upuścisz linię światłowodową z telefonem stacjonarnym.Utrata liczby jest nieodwołalna i po pewnym czasie operator może przypisać ją innym klientowi.

Ruchliwość

Jeśli nie chcesz stracić liczby, ale opuścić firmę, będziesz musiał poprosić o przenośność od innego operatora.Dokonując tej zmiany, spowodujesz również niską Masmóvil i będzie to nowa firma, która zajmuje twoją linię od momentu potwierdzenia zmiany.Jeśli chcesz opuścić MoreMobile i mieć linię w dowolnym innym operatorze, nie musisz upaść i wrócić do innej firmy, ponieważ otrzyma to tylko twój numer i spędzi kilka dni bez linii.

Jeśli chcesz przenieść się do innej firmy, po prostu maszwypisać, Zatrudnij go online, w sklepie lub na różnych istniejących drogach w firmie.Będą automatycznie odpowiedzialni za przeprowadzkę, nie martwiąc się o cokolwiek innego.Możesz spróbować przekonać się, że zostaniesz lub zapytasz, dlaczego odejdziesz, ale nie musisz niczego wyjaśniać.Chyba że masz trwałość.

Trwałość

Pierwszą rzeczą, którą musisz skonsultować przed zmniejszeniem Masmóvil lub zażądanie przenośności, jest konsultacja, czy w umowie są miesiące trwałości związane z twoją stawką.Jeśli masz trwałość w Másmóvil, będziesz musiał zapłacić karę.Stała może wynosić trzy miesiące w niektórych przypadkach stawek iKara wyniesie do 181,5 euroVAT naliczony.Stała i kara zaczynają być stosowane, ponieważ stały (tymczasowy lub ostateczny) jest zainstalowany w domu, jak wyjaśniono na stronie internetowej Yellow Operator.

Jeśli masz trwałość, masz opcje, aby czekać, aż skończysz lub pójdziesz i zapłacisz.Najbardziej zalecane tworzenie konta i spojrzenie na to, co rekompensuje wycenę korzyści z pójścia do innej firmy i jak zaoszczędzisz więcej.

Jeśli zdecydowałeś się na przenośność, jak powiedzieliśmy, właśnie się uprawiał, byłoby interesująceże nowa firma zajmie się karą za kontynuację.Nie wszystkie firmy to robią, a raczej nie zawsze to robią.Będzie to zależeć od kilku czynników, takich jak metoda, o którą prosimy o zmianę firmy.Możemy to zrobić na stronie telefonicznie lub za pośrednictwem sklepu.Chociaż najbardziej zalecaną będzie inna firma, która podejmuje inicjatywę, aby przekonać się do zmiany, ponieważ jest tutaj, gdy będziesz mieć więcej opcji dostępu do tej przewagi.Z pewnością nie brakuje ci okazji, ponieważ połączenia różnych operatorów z naszym telefonem są bardzo częste.

Zmień na przedpłacone

Nie musisz iść do towarzystwa, aby przestać mieć kartę kontraktową z Masmóvil, jeśli pójdziesz do Propaid.W tym przypadku można również zastosować możliwą trwałość.Nie będziesz musiał wysyłać do tego żadnej dokumentacji, ponieważ jesteś klientem.

Jeśli zdecydujesz się na tę opcję, możeszNapisz je na hi@masmovil.comWyrażając chęć zmiany w opłaceniu i stopy, która Cię interesuje.Zaleca się, aby użyć pierwszego ładowania, aby użyć linii.Stawki są automatycznie odnawiane co miesiąc.Ale jeśli nie ładujesz, nic się nie dzieje, ponieważ twoja linia zdarzy się stawką podstawową z innymi cenami, ale możesz zapomnieć o kwotach.

Cómo finalizar un contrato con MásMóvil (1)

Jak poprosić o niski

Oprócz prośby o zmianę innej firmy, możesz poprosić o spadek najwięcej trybu przez telefon lub e -mail zgodnie z wskazaniami i danymi, które informujemy poniżej.Możesz również skontaktować się z nimi w sprawie ich sieci społecznościowych na wypadek, gdybyś miał jakieś pytania, ale w tej procedurze lepiej w ten sposób.

Przez telefon

Chociaż na stronie internetowej mobilnej wskazują, że aby żądać spadku, musimy zadzwonić do telefonu 900696234, faktem jest, że jeśli z pewnością chcesz, możesz również skontaktować się z operatorem za pośrednictwem dowolnego z tych telefonów obsługi klienta:

  • 2373: Jeśli zadzwonisz ze swojego numeru Másmóvil.
  • 900 697 134: Jeśli zadzwonisz z numeru No MoreMobile.
  • +34 693 772 373: Jeśli dzwonisz spoza Hiszpanii.

Kiedy uczestniczą w twoim telefoniePoproś o przekazanie Ci Departamentu Ofitów.Operator wskazuje kroki, które musisz podjąć, aby poprosić o spadek i poprosić o pewneInformacje o posiadaczu liniiAby móc zakończyć anulowanie umowy.Ponadto, w przypadku umowy trwałej, wskażesz kwotę, którą będziesz musiał zapłacić za spadek i że zostaniesz rozliczany wraz z ostatnim limitem odpowiadającym aktywnym dniom linii lub linii z ostatniego cyklu rozliczeniowego Do dnia niskiego.

Inne kontakty

Na wypadek, gdybyś chciałNiska linia mobilnaMożesz wysłać wiadomość e -mail na adres hi@masmovil.com z prośbą o spadek i dołączenie identyfikatora nagłówka linii skanowania, aby mogli zweryfikować twoją tożsamość.Jeśli nie chcesz zadzwonić do operatora lub zrobisz to w czasie, gdy nie uczęszczają na telefony tego typu, lub po prostu przez komfort, możesz poprosić o wypadek w ten sposób z taką samą ważnością jak poprzednia.Ponadto będziesz mieć dowód swojej aplikacji.Kiedy otrzymają Twój e -mail, przeanalizują go, a jeśli wszystko jest poprawne, powiadomią cię, że będą kontynuować spadek i na jaki datę powiedzą ci, co powinieneś zrobić, aby było skuteczne, jeśli coś się nie powiedzie.

Na stronie Másmóvil znajdujemy również inne trasy kontaktowe, aby się z nimi skontaktować, możemy poprosić o to, aby do nas zadzwonili, a nawet napisać do WhatsApp i zapytać w ten sposób, czego potrzebujemy.

Cómo finalizar un contrato con MásMóvil (2)

Z drugiej strony, skomentuj toHarmonogram obsługi klientaJest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 23:00, chociaż mogą również służyć nam w weekend od 09:00 i ponownie do 23:00.

Zakończyć umowę z MoreMobile

Pomimo tego, co wielu może myśleć, możemy zakończyć umowę dla własnej woli, ponieważ jest to prawo, które mają wszyscy subskrybenci.Wszystko, co musimy zrobić, to przekazać to operatorowiMinimum dwa dni robocze z wyprzedzeniemdo daty wejścia w życie upadku.Tutaj jesteśmy winni sobiepodpisany kontraktza sposób komunikowania ofiar.W przypadku telefónica operator musi przypisać nam numer referencyjny, aby użytkownik mógł zarejestrować zarządzanie.

W przypadku trwałości, w umowie, musi pojawić się sposób gaszenia lub zakończenia jej, oprócz naruszenia tego minimalnego okresu.Musimy się jasno określić, że nie mogą nam odmówić prawa do rezygnacji z subskrypcji, miejmy trwałość.Ponadto musimy wiedzieć, że zwolniony użytkownika nie może zostać ukarany, chociaż twierdzi, że korzyści, które skorzystał.

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać, jest to, że jeśli warunki kontraktowe się zmienią i nie zaakceptujesz ich, możesz go anulować, nawet jeśli masz trwałość w firmie.Powiadomią cię co najmniej 2 miesiące wcześniej, zanim to zrobią.

Co jeśli nadal będą mnie obciążać?

Jeśli nadal będą nas obciążać, musimy zachowywać się bardzo ostrożnie.To jest kluczowe, ponieważ po pierwsze musimySprawdź sposób, w jaki poprosiliśmy o spadek.To musi pojawić się w umowie i nie może być tym, co zdecydowaliśmy.Jeśli jest to poprawne, musimy przejść do punktu drugiego.Tutaj musimy sprawdzić, czy mamy uzasadnienie ofiary.Jeśli jest przez telefon, numer referencyjny;Jeśli odbywa się pocztą lub faksem, tylko potwierdzenie paragonu lub raport.Najlepiej upewnić się, że zwolnili nas, pytając operatora o dowód tego przed przyszłymi problemami zebrania.

Dzięki wszystkim tym informacjom w naszej mocy i ze wszystkim potwierdzonym, możemy już skontaktować się z operatoremZaprzestać rozliczeńOraz anulować nieprawidłowe faktury, oprócz płacenia kwot naliczonych po żądaniu ofiary.Jeśli operator nie działa poprawnie, możemy (i musimy) przedstawićnarzekać.

Masmóvil Low: Prawa do odstawienia

Z drugiej strony, i ilekroć to rozważamy, możemy również wybrać prawo do wycofania.Nie jest to nic innego, jak opuścić spadek bez skutku, jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydowaliśmy, że nasz spadek wcale nie jest taki, powiadomienie firmy w ustalonym okresie, bez potrzeby uzasadnienia decyzji iBez karykażdego rodzaju.

Prawo do wycofania Másmóvila jest okresem14 dni kalendarzowychPonieważ klient otrzymał kartę SIM lub od daty zatrudnienia usługi komunikacyjnej, podczas której klient może anulować umowę zwracającą wszystkie otrzymane elementy.Warunki są następujące.

Jeśli zakup nie ma powiązania terminala, możesz dokonać wycofania na dowolny z następujących sposobów:

  • Przez telefon, dzwoniąc pod numer dla klientów, 2373.
  • Krzywij e -mailem na adres hi@masmovil.com.

W każdym razie i poza tym, jak ci pokazujemy, ważne jest, abyś wiedział, że będziesz musiał tylko zrobić prawo do wycofania się stawek, z którymi jesteś zobowiązanyobecna trwałość, ponieważ jeśli nie masz kompromisu, możesz zmienić operatora lubOdrzuć operatora, kiedy tylko chcesz.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Reed Wilderman

Last Updated: 24/09/2023

Views: 5489

Rating: 4.1 / 5 (52 voted)

Reviews: 83% of readers found this page helpful

Author information

Name: Reed Wilderman

Birthday: 1992-06-14

Address: 998 Estell Village, Lake Oscarberg, SD 48713-6877

Phone: +21813267449721

Job: Technology Engineer

Hobby: Swimming, Do it yourself, Beekeeping, Lapidary, Cosplaying, Hiking, Graffiti

Introduction: My name is Reed Wilderman, I am a faithful, bright, lucky, adventurous, lively, rich, vast person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.