Karta SIM zablokowana: jak ją uwolnić (2023)

Tarjeta SIM bloqueada: cómo liberarla (1)

Zaktualizowane wejścieprzezBeatriz VelascoPoniedziałek, 19 czerwca 2023

33 357 osób przeczytało ten post w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Czasami możesz spotkać swojeKarta SIM zablokowanaPrzypadkowo, ponieważ przekroczyłeś liczbę prób wprowadzenia PIN lub ponieważ maluch w domu wziął telefon komórkowy bez zauważenia i pakował go.Jeśli masz ten problem, nie martw się, ponieważ możesz rozwiązać na wiele sposobów.Pokazujemy ci.

Jakie informacje obejmują ten post

 • Karta SIM zablokowana: Dlaczego?
 • Co się stanie, jeśli masz zablokowaną SIM?
 • Moja karta SIM jest zablokowana, jak ją odblokowuje?
 • Odblokuj SIM za pomocą kodu PUK
  • Jak odblokować SIM w Movistar
  • Zdejmij blokowanie pomarańczowe SIM
  • SIM zablokowana w Vodafone: odblokuj go
  • Odblokuj SIM w Yoigo
  • Karta SIM zablokowana, co mam zrobić w pozostałej części operatorów?
 • Karta SIM zablokowana?Poproś o duplikat
 • Jak zablokować SIM, jeśli skradziłeś swój telefon komórkowy
 • Częste pytania karty SIM zablokowane
  • Czy mogę zmienić pin?
  • Moja karta SIM na stałe została zablokowana
  • Jak wiedzieć, czy moja karta SIM jest zablokowana
  • Karta SIM Niezdała ważna sieć zablokowana, co to znaczy?
  • Co to jest multisim?
  • Co to jest e-sim
Tarjeta SIM bloqueada: cómo liberarla (2)

Karta SIM zablokowana: Dlaczego?

Gdy karta SIM jest zablokowana, może być z różnych powodów.Istnieją dwie przyczyny, które zwykle są najczęstsze: Że SIM jest słabo umieszczony lub że go zablokowałeś, nie chcąc przezwyciężyć liczby prób prawidłowego wprowadzenia kodu.Liczba możliwości umieszczenia swojegoPin kodowyZwykle wynosi od 3 lub 5 w zależności od operatora.

Co się stanie, jeśli masz zablokowaną SIM?

Zasadniczo, jeśli zablokowałeśKarta SIMMożesz korzystać z telefonu komórkowego, chociaż niektóre z jego funkcji zostaną wyłączone.Konkretny,Nie będziesz mógł wykonywać połączeń ani nawigować onlineZ danymi o stawce.Jednak będziesz w stanie to zrobić, jeśli jesteś podłączony do sieci WI -FI.I pomimo tego, że nie był w stanie wykonywać połączeń, będziesz miał możliwość zrobieniapołączenia alarmowe z zablokowaną SIM.

Moja karta SIM jest zablokowana, jak ją odblokowuje?

W przypadku zablokowania SIM i zapobiegania cieszeniu się smartfonem,Masz kilka opcji rozwiązania problemu.

Najpierw musiszSprawdź, czy karta jest dobrze umieszczona.Czasami są one zwykle poruszane przez jakiś cios, który otrzymał Twój telefon komórkowy lub być może nie wprowadziłeś go dobrze.

 1. Weź szaszek ekstraktoraUtilizal dla Extrester Larjeta of Suite.
 2. Wyczyść SIMPo wyjęciu go wyczyść go suchym zamszem.Zalecamy również dmuchanie w gnieździe na wypadek, gdyby wszedł jakiś kurz.Brudna karta może zapobiec jej prawidłowej operacji.
 3. Przedstawiam to ponowniePo wyczyszczeniu karty SIM załóż ją.Upewnij się, że umieścisz go we właściwej pozycji i sprawdź, czy już z tym działa.

Jeśli przekroczyłeś maksymalną liczbę próbPodczas wprowadzania kodu PIN nie będzie ci to służyć i musisz szukać numeru PUK.

Odblokuj SIM za pomocą kodu PUK

Jeśli próbowałeś odblokować kartę SIM bez powodzenia, musisz użyć PUK.OnKod PUKJest to seria cyfr, które służą dostępowi do telefonu komórkowego z całą funkcją karty SIM, gdy zapomniałeś PIN.

Znalezienie PUK karty SIM jest zwykle dość proste.Te cyfry pojawiają się na karcie lub dalejże twoja firma dała ci, dając ci SIM.W przypadku, gdy nie zachowujesz tego wsparcia, możeszOdzyskaj PukZa pośrednictwem sieci lub zastosowania operatora telefonu lub wywoływania numeru obsługi klienta.

Musisz wziąć pod uwagę dwie rzeczy dotyczące kodu PUK.RównieżMasz maksymalną liczbę próbAby go poprawnie wprowadzić.Kiedyś musisz zrobićduplikat karty.Ponadto powinieneś wiedzieć, że po umieszczeniu PUK poprawnie musiszWybierz nowy kod PIN.Jeśli spróbujesz przedstawić poprzedni, przewidujemy, że nie zadziała.

Jak odblokować SIM w Movistar

Jeśli maszTak Movistar zablokowanyMożesz to zdobyć na kilka sposobów.Na przykład możeszOdzyskaj kod PUK za pomocą Movistarw pakowaniu karty lub z obszaru klienta witryny operatora.Możesz również zadzwonić do 1004 lub zrobić to z własnegoAplikacja Movistar.

Zdejmij blokowanie pomarańczowe SIM

MiećSIM Orange SIM BlokowanaI brak znalezienia kodu PUK to problem, który ma tylko rozwiązanie.DlaUratować PUK od pomarańczowego SIMMusisz zadzwonić do obsługi klienta.Liczba różni się w zależności od tego, czy jesteś klientem, czy nie.

 • Zadzwoń na 1470 z pomarańczowego telefonu komórkowego.
 • Jeśli zrobisz to z telefonu z innej firmy, liczba to:910 052 996.

SIM zablokowana w Vodafone: odblokuj go

Na wypadek, gdybyś miał swójTak, vodafone zablokowanyMożesz uciekać się do różnych alternatyw.Sprawdź, czy trzymasz kartę, gdzie przyszła SIM.Tam, oprócz numeru PIN i telefonu, możesz znaleźć PUK, aby uzyskać dostęp do telefonu komórkowego.

Jeśli go nie masz, możeszZdobądź kod PUK swojego SIM Vodafonekształtów:

 • Dzwonienie 22123.
 • Dostęp doAplikacja Vodafone.

Odblokuj SIM w Yoigo

Jeśli chceszOdblokuj kartę SIM YoigoPo pokonaniu prób przedstawienia kodu PIN, musisz uciekać się do PUK.DlaZdobądź kod PUK w YoigoWybierz różne sposoby:

 • Uzyskaj dostęp do aplikacjiMój yoigo
 • Skontaktuj się z obsługą klienta pod numerem 800 622 405

W przypadku tego, co chcesz zrobićZablokuj kartę SIM YoigoPonieważ straciłeś lub ukradłeś swój telefon, musisz zadzwonić622 622 622.Będą tymczasowo zablokować linię, dopóki nie będziesz mógł rozwiązać problemu.Należy zauważyć, że wPrzypadek kradzieży musisz zgłosić zdarzenie w porzucaniu.

Karta SIM zablokowana, co mam zrobić w pozostałej części operatorów?

Procedura w każdym z operatorów jest taka sama.Jeśli na przykład maszTak zablokowany JazztelMusisz najpierw spróbować przedstawić PUK.W przypadku, gdy go nie dostaniesz, musisz skontaktować się z firmą lub przejść do sklepu, aby zrobić duplikat.

To samo by się stało, gdybyś miałTardota SIM zablokowała nisko.Jeśli jesteś klientem hiszpańskiej firmy, musisz wykonać te same kroki, co reszta firm i ostatecznie uciekać się do duplikatu karty.

Jak zrobić zduplikowaną kartę SIM w JazztelPoproś o duplikat SIM z LOWI

Karta SIM zablokowana?Poproś o duplikat

Mając zablokowaną SIM i przezwyciężenie liczby prób w kodach PIN i PUK, które masz tylkoalternatywa: Zrób duplikat karty.

ZrobićDuplikat karty SIMMusisz iść do sklepu swojej firmy i poprosić o to.Musisz być posiadaczem linii i posiadać dokument akredytujący.W przeciwnym razie nie będziesz w stanie złożyć wniosku.

Jak zablokować SIM, jeśli skradziłeś swój telefon komórkowy

W zeszłym roku w Hiszpanii skradziono prawie 280 000 telefonów komórkowychWWedług statystyk Sekretarza Bezpieczeństwa(1).Może się to zdarzyć każdemu i ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić w takich przypadkach.

Jednym z kroków, które należy śledzić, jeśli ukradniesz lub stracisz telefon komórkowy, jestZablokuj kartę SIM.Szybko skontaktuj się z obsługą klienta, aby wskazać kroki, które należy wykonać.Ponadto pamiętaj o potępianiu policji, jeśli ukradli Twój telefon komórkowy.

To jestbardzo ważneI musisz pamiętać, że procedura jest zawsze taka sama.Nie ma znaczenia, czy chcesz zablokować SIM SIMYO, PEPEPEPHON lub LOWI.Zgłoś się do policjiKluczowe jest umieszczenie go w wiedzy operatora.

Częste pytania karty SIM zablokowane

Czy mogę zmienić pin?

Tak, jeśli chceszZmień kod PINAby uniknąć tego przez pomyłkę, blokujesz kartę SIM,Możesz to łatwo zrobić w ustawieniach smartfonów.

Moja karta SIM na stałe została zablokowana

W przypadku posiadaniaKarta SIM na stałe zablokowanaMusisz skontaktować się z operatorem z innym telefonem lub przejść do sklepu dopoproś o duplikat.Może to przejść liczbę prób z numerów PIN i PUK.W każdym razie pamiętaj, aby poprawnie zidentyfikować się jako głowa linii, aby uniknąć niepowodzenia podczas wykonywania duplikatu.

Jak wiedzieć, czy moja karta SIM jest zablokowana

Większość okazji, w którychTak, jest zablokowanyWiadomość pojawi się, gdy spróbujemy uzyskać dostęp do telefonu komórkowego.Zwykle musisz poprosić o numer PUK.Jeśli jednak operator został zablokowany przez SIM, nie będziesz mógł wykonywać połączeń ani nawigować online.Musisz zadzwonić do swojej firmy, aby zapytać o powód.

Karta SIM Niezdała ważna sieć zablokowana, co to znaczy?

To zawiadomienie oznacza, że ​​używaszKarta SIM, którą można użyć tylko w określonym regionie.Na przykład nie możesz użyć europejskiej SIM w USA, jeśli karta nie jest dla niej włączona.Dzieje się tak zwykle, gdy podróżujesz poza kontynent europejski i powinieneś skontaktować się z operatorem, aby wiedzieć, że karta SIM jest zablokowana przez sieć i co powinieneś zrobić.

Co to jest multisim?

AMultisimJest to usługa oferowana przez firmyMieć swój numer telefonu na różnych urządzeniachI ciesz się wszystkimi elementami twojej stawki w tym samym czasie w każdym z nich.

Co to jest e-sim

To jestWirtualna karta SIMto jest zainstalowane z fabryki na urządzeniach i takPozwala to zrobić bez naturalnych kart.

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Tish Haag

Last Updated: 23/12/2023

Views: 5479

Rating: 4.7 / 5 (47 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Tish Haag

Birthday: 1999-11-18

Address: 30256 Tara Expressway, Kutchburgh, VT 92892-0078

Phone: +4215847628708

Job: Internal Consulting Engineer

Hobby: Roller skating, Roller skating, Kayaking, Flying, Graffiti, Ghost hunting, scrapbook

Introduction: My name is Tish Haag, I am a excited, delightful, curious, beautiful, agreeable, enchanting, fancy person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.