Router MásMóvil: modele i sposób ich konfiguracji (2023)

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (1)

Zaktualizowany wpisprzezAndrzej Benitow poniedziałek 19 czerwca 2023 r

W ciągu ostatnich 12 miesięcy ten post przeczytało 5200 osób

OnRouter MásMóvil to ZTE F680choć operator ma w ofercie także inne modele od Huawei czy Sagecom. Z drugiej strony urządzenie to jest bezpłatne przy kontraktowaniu stawek za internet u operatora, chociaż w niektórych przypadkach trzeba będzie zapłacić9,90 € za wysyłkę.

Jakie informacje zawiera ten wpis?

 • Modele routerów MásMóvil
 • Cena routera MásMóvil
 • Router światłowodowy MásMóvil
  • Jak wejść do routera światłowodowego MásMóvil?
 • Router ADSL MásMóvil
  • Router ZTE H267N i H208N firmy MásMóvil
  • Jak zainstalować router ADSL MásMóvil
 • Czy w MásMóvil jest dostępna przenośna sieć Wi-Fi?
 • Czy router MásMóvil jest dobrej jakości?
 • Ulepsz sieć Wi-Fi swojego routera MásMóvil
Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (2)

Modele routerów MásMóvil

Onrouter MásMóvilTo ten, który daje Ci operator podczas instalacji internetu w Twoim domu. Aby było to możliwe, ważne jest, aby wiedzieć, jak to działawykorzystaj w pełni swoje połączeniei przy pełnym bezpieczeństwie.

W zależności od typu zainstalowanego połączenia, będziesz miećtyp routera MásMóvillub inny. Pamiętaj, żeOferta internetowa MásMóviJest to głównie światłowód (o prędkości symetrycznej 300Mb lub 600Mb). Istnieje jednak możliwość zainstalowania operatoraADSL MásMóvilgdy Twoja sieć FTTH nie dociera do Twojego domu.

Może się to zdarzyć, jeśli mieszkasz wmedium wiejskie, odNadal prawie milion Hiszpanów nie ma dostępu do dobrego połączenia internetowego.(1)To prawda, że ​​w ostatnich latach podjęto wielkie kroki, ale rzeczywistość jest takaczęść obywateli nie mamożliwość zatrudnieniapołączenia o przepustowości co najmniej 30Mbps, czyli minimalny limit ustalony przez UE przed końcem 2020 r.

To sąModele routerów MásMóvildla światłowodu i ADSL:

 • Router ADSL ZTE H267N
 • Router ADSL ZTE H208N
 • routera ZTE F680
 • routera ZTE H3267A
 • Router Fibra Huawei HG659
 • Router Fibra Nucom NC-WR764TGV
 • Router Fibra Sagemcom Fast 5655

Router MásMóvil znajduje się w zestawieInstalacja światłowodowa MásMóvil. Oznacza to, że przy zawieraniu umowy nie będzie wiązać się z dodatkowymi kosztami. Musisz jednak pamiętać, że jeśli zrezygnujesz z subskrypcji, jest to koniecznezwróć router MásMóvilaby uniknąć ewentualnych kar.(2)

Cena routera MásMóvil

Router światłowodowy MásMóvilnie ma żadnych kosztówdla klienta. Nie będziesz musiał nic płacić za zakup routera, ponieważ firma ci go daje. W rzeczy samej,w przypadku rezygnacji z subskrypcji, nie wolno Ci zapomniećzwrócić routerdo MásMóvil.

Losroutery ADSLMásMóvil są również bezpłatne, ale w tym przypadku, ponieważ można je zainstalować samodzielnie, będziesz musiałzapłać 9,99 € za wysyłkę urządzenia do domu(3).

Router światłowodowy MásMóvil

Jeśli zażądałeś instalacjiWłókno MásMóvil, wtedy operator będzie mógł dostarczyć Ci różne modele, najpopularniejszym jest ZTE F680.

Główną cechą tego routera światłowodowego MásMóvil jest to, że nie wymagabrak typu anteny zewnętrznejaby zagwarantować Ci dobre Wi-Fi w domu, ponieważ jest wystarczająco mocne. Ponadto ma wewnętrzne połączenie z linią stacjonarną, podobnie jak router ADSL MásMóvil, dzięki czemu możesz kontynuować konserwacjękable pod kontroląi połączenia, których potrzebujesz.

OnRouter FTTH MásMóvilpozwoli na połączenie Wi-Fidwa rodzaje zespołówktóre będziesz potrzebować w zależności od urządzeń: 2,4 Ghz i 5 GHz. W ten sposób możesz cieszyć się najlepszym internetem w domu, niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz.

OnRouter światłowodowy MásMóvil 2022To nadal ten sam model, ponieważ daje bardzo dobre wyniki pod względem stabilności połączenia w domu.

Jak wejść do routera światłowodowego MásMóvil?

Dlawejdź do routera MásMóvil(4)i poruszaj się po ustawieniach, które musisz:

 1. Wpisz 192.168.1.1 w pasku przeglądarkiMusisz mieć połączenie Wi-Fi z routerem MásMóvil
 2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasłoW obu polach musisz wpisać 1234. Jeśli Twój router to Huawei, hasło będzie brzmieć „Użytkownik”, a nazwa użytkownika „Użytkownik”.

W ten sposób możeszskonfiguruj router światłowodowy MásMóvil. Z menu konfiguracji możeszotwórz porty routera MásMóvil,zmień hasło do Wi-Filub zmodyfikuj kanały sieci Wi-Fi.

Router ADSL MásMóvil

Obecnie MásMóvil sprzedajebardzo router ADSLróżne dla połączenia w Twoim domu:

 1. ZTE H267N
 2. ZTE H208N
 3. NuCom NC-DS224WTV

Router dźwięku Ambosinstalowalne automatycznie, więc będziesz musiał postępować zgodnie z dołączonymi instrukcjami dopiero, gdy paczka dotrze do Twojego domu. Jeśli masz pytania, zawsze możesz zadzwonićNumer telefonu MásMóvil..

W każdym razie, jeśli musiszwykonaj instalację internetowąW Twoim domu technik przeprowadzi tę operację.

Router ZTE H267N i H208N firmy MásMóvil

Losroutera ZTESą jednym z najlepszych routerów ADSL. Ten sam jest instalowany przez wiele innych firm i wszystkie należące do grupy MásMóvil. Można znaleźć także inne wersje.

Jego zarządzanie jestbardzo prostei możeszuzyskaj do niego dostęp, aby wprowadzić wszelkie modyfikacje, które uznasz za konieczne(5). Jako taki jest routeremdobra jakośćco gwarantuje stabilne połączenie w domu.

Jeśli chciałeśzmień swój modelZ drugiej strony router ZTE H267N, powinieneś porozmawiać z MásMóvil i sprawdzić, jak można to zarządzać. Niektórzy użytkownicy decydują się także na instalację własnego routera.

Jak zainstalować router ADSL MásMóvil

Router MásMóvil jest bardzo łatwy w konfiguracji. W paczce, w której dotrze Twój router,znajdziesz wskazówkido przeprowadzenia jego montażu. Co więcej, ogólnie rzecz biorąc, jeśli jest to światłowód, instalator firmy pozostawi router zainstalowany i działający dla Ciebie.

Jeśli jednak poprosiłeś o ADSL, być może będziesz musiał stawić czoła temu zadaniu sam. Oto podstawowe punkty dlauruchom router:

 1. Podłącz kabel sieciowy do szarej wtyczki
 2. Jeśli zamierzasz zainstalować linię stacjonarną, umieść kabel w jednej z zielonych wtyczek, zwykle przeznaczonych do tego celu.
 3. Podłącz router do gniazdka elektrycznego
 4. Podłącz urządzenie do przycisku zasilania

Po wykonaniu tej operacji zaświecą się lampki na górze routera. W szczególności muszą być włączone (świecące światłem ciągłym) następujące wskaźniki:

 • Moc
 • DSL
 • Internet
 • WPS

Jeśli już umieściłeś telefon stacjonarny, zobaczysz równieżżółte światło „Telefonu”; Jeśli podłączysz także komputer bezpośrednio do routera za pomocą kabla Ethernet, lampka „Lan 1” również powinna się zaświecić.

Aby rozpocząć korzystanie z sieci na jakimkolwiek innym urządzeniu, wystarczyszukaj znakunazwą wyświetloną na routerze i wprowadź odpowiednie hasło.

Aby ułatwić Ci instalację i konfigurację routera MásMóvil, zostawiamy Ci ten film:

Czy w MásMóvil jest dostępna przenośna sieć Wi-Fi?

Mieć w domu Aprzenośne Wi-Fi, pozwala zabrać router w dowolne miejsce w domu, aby zapewnić maksymalną prędkość Internetu na swoim urządzeniu.

Jednak router nadal nie jest dostępnyPrzenośne Wi-Fi MásMóvil, choć nie jest wykluczone, że w przyszłości będzie on dostępny dla klientów. W każdym razie istnieją alternatywy, dzięki którym możesz cieszyć się przenośnym Wi-Fi.

Jedną z opcji byłoby udostępnienie danych mobilnych urządzeniu, którego używasz. Dzięki temu możesz surfować po Internecie bez konieczności korzystania z routera.

Innym sposobem byłoby kupienie routera na karty SIM, które umożliwiają także przenoszeniePrzenośne Wi-Fi MásMóvilGdzie chcesz.

Czy router MásMóvil jest dobrej jakości?

LosRoutery ZTE są jednymi z najlepszychjakie można znaleźć na rynku. Firma ta zajmuje się nie tylko produkcją wysokiej jakości smartfonów i urządzeń mobilnych.

Ponadto routery ZTE instalująprawie wszystkie marki grupy MásMóvil, a także inni duzi operatorzy, tacy jak Jazztel.

Ogólnie rzecz biorąc,opinie użytkowników routera MásMóvilSą całkiem pozytywne. Są to proste routery, lekkie, dyskretne, dobrze wytrzymują temperaturę połączenia, nie przegrzewając się i zwykle powodują niewiele awarii. Pamiętaj jednak, że jeśli będziesz miał z tym jakiś problem, możesz łatwo zadzwonić do swojego operatora, aby mógł przystąpić do zmiany Twojego urządzenia.

Dzięki połączeniu Wi-Fi MásMóvil możesz wykonywać połączeniaVoIP MásMóvil, przeglądaj z maksymalną prędkością, pobieraj pliki i pliki oraz wiele innych zadań.

Ulepsz sieć Wi-Fi swojego routera MásMóvil

Jeśli posiadasz router MásMóvil i chcesz w pełni go wykorzystać, postępuj ściśle zgodnie z naszymi radami:

 • Zawsze umieszczaj routerna wysokim obszarze, bez przeszkód uniemożliwiających emisję sygnału.
 • Nie zakrywaj routeraz elementami bez wentylacji. Spowodują jego przegrzanie.
 • Jeśli router pozostanie włączony przez cały dzień,wyłączaj go raz na kilka miesięcyaby uniknąć przegrzania.
 • Jeśli potrzebujesz maksymalnej szybkości połączenia, podłącz się bezpośrednio do routera MásMóvil za pomocą kabla sieciowego Ethernet.
 • Od czasu do czasu,ustawienia dostępuna routerze, aby sprawdzić, które urządzenia są podłączone do Twojej sieci. W ten sposób możesz sprawdzić, czy wszyscy mają uprawnienia i usunąć niektóre z listy, aby połączenie było bardziej płynne.

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (3)

Czy jesteś klientem MásMóvil?

Oceń swoje doświadczenia jako klienta, aby pomóc innym ludziom

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (4)

Jak oceniasz swoje doświadczenia jako klienta MásMóvil?

Twoja opinia jest dla nas ważna

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (5)

Odkryj tę markę

Otrzymuj informacje za darmo

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (6)

Genialny! Cieszymy się, że Twoje doświadczenia są pozytywne

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (7)

Oh! Przykro nam, że Twoje doświadczenia nie spełniły Twoich oczekiwań.

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią

Twoja opinia się liczy

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (8)

Oh! Przykro nam, że Twoje doświadczenia nie spełniły Twoich oczekiwań.

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią

Tak, jestem klientem

Nie jestem klientem

900 696 260
Wszystko o MásMóvil

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (9)

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (10)

Router MásMóvil: modelos y cómo configurarlos (11)

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Msgr. Benton Quitzon

Last Updated: 16/10/2023

Views: 5951

Rating: 4.2 / 5 (43 voted)

Reviews: 90% of readers found this page helpful

Author information

Name: Msgr. Benton Quitzon

Birthday: 2001-08-13

Address: 96487 Kris Cliff, Teresiafurt, WI 95201

Phone: +9418513585781

Job: Senior Designer

Hobby: Calligraphy, Rowing, Vacation, Geocaching, Web surfing, Electronics, Electronics

Introduction: My name is Msgr. Benton Quitzon, I am a comfortable, charming, thankful, happy, adventurous, handsome, precious person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.